Değirmen Apart

  • Okunma 1960 defa

Gökçeada'nın merkezinde bulunan Değirmen Apart, adanın merkezinde sessizliği, huzuru ve tatili yaşamak isteyenler için mükemmel bir konumda bulunuyor. Önü hiç bir zaman kapanmayacak bir noktada bulunan Değirmen Apart, 6 adet 1+1 apart daireden oluşuyor. Apartların tümünde ankastre mutfak, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi, tv, sıcak su, 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet çekyat bulunuyor.

Adada bu yıl hizmet vermeye başlayan Değirmen Apart'ın tüm dairelerinde balkon bulunuyor. Ayrıca denizden geldikten sonra veya akşam saatlerinde mangal ya da kahve keyfi sürebileceğiniz bir bahçe ve çardağı bulunan Değirmen Apart, Gökçeada'nın merkezinde keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için en kaliteli apartlardan bir tanesi.

Ayrıca yine adanın merkezinde bulunan Değirmen Tepe Cafe Restaurant da Değirmen Apart'ın işletmecilerine ait adanın merkezine en hakim tepede bulunan mükemmel bir işletme. Tam tabiriyle adanın balkonu diyebileceğiniz Değirmen Tepe Cafe Restaurant'a uğramadan adadan dönmemelisiniz.

10 Temmuz - 17 Temmuz 2016 Arasında Deniz ve Bahçe Manzaralı 1+1 Apartlar'da Serpme Kahvaltı Dahil Gecelik 200 TL!

İletişim:

Tel: 0 286 888 00 01

Yorum Ekle