Seyir Defteri

  • Okunma 3778 defa

Gökçeada'nın en güzel koylarından biri olan Aydıncık koyunda denizin hemen yanında konumlanmış Seyir Defteri, 4 çingene arabası ve 3 bungalow evden oluşan farklı konseptiyle sıcak bir mekan. Tüm odaları 3 kişilik olan Seyir Defteri'nde dışarıdan gelenlere de açık olan bir restoran bölümü bulunuyor.

Seyir Defteri'nde günlük olarak zıpkınla avlanan balıklar sayesinde adanın en taze ve en ucuz balıklarını günlük tazeliklerini koruyarak tüketmeniz mümkün. Seyir Defteri'nin sahibi İskender Bey, zıpkınla balık avcılığı yapıyor. Gökçeada'nın berrak koylarından çıkan balıkların lezzeti ise bir başka elbette. 

Seyir Defteri'nde oda ve kahvaltı hizmeti standart olarak sunuluyor. Ayrıca restoran bölümünde isteğinize ve mevsimine göre farklı lezzetler bulabilirsiniz. Nezih bir aile işletmesi olan Seyir Defteri'nde otlu mezeler, yoğurtlu mezeler dahil olmak üzere tüm mezeleri bulabilirsiniz. Ahtapot ve kılıç dahil her türlü deniz ürününü taze ve en lezzetli halleriyle bulabileceğiniz Seyir Defteri'nde ahtapot salatasının tadına bakmadan dönmeyin.

İletişim:

Yetkili: İskender KIRKLAR

Tel: 0286 898 10 59, 0544 911 90 92

Yorum Ekle