Poyraz Konukevi

  • Okunma 2489 defa

Uğurlu Köyü'nün merkezinde deniz manzarasına hakim bir noktada konumlanmış Poyraz Konukevi, 2016'da tamamlanan binası ve yepyeni eşyalarıyla Uğurlu Köyü'nün en kaliteli apartlarından biri. 8 adet 1+1 apart daireden oluşan Poyraz Konukevi'nin odalarında 1 çift kişilik yatak ve 1 adet açılarak yatak halini alabilen köşe takımının yanı sıra tv, sıcak su, mini buzdolabı, internet ve deniz manzarasına hakim balkonlar bulunuyor. Ayrıca 1 adet odası çift balkonlu olan apartın birinci katında kendilerine ait bir de restoran bulunuyor. Izgara çeşitlerinden mevsim balıklarına, sulu yemeklerden zeytinyağlılara pek çok alternatifi bulabileceğiniz restoran bölümünün yine denize hakim bir de balkonu bulunuyor, dilerseniz yemeklerinizi burada yiyebiliyorsunuz.

Poyraz Konukevi, Uğurlu Köyü'nde bulunan marketlere 2 dakika, denize ise 3-4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Apart, denize 350-400 metrelik mesafede bulunuyor.

İletişim:

İlgili: Orçin Uysal

Tel: 0 530 348 78 67

1 yorum

  • gürsel Tavsiye ederim güzel temiz sakin bir yer deniz yok böyle güzellik insanları misafirperver sıcak kanlı insanlar Salı, 05 Temmuz 2016 17:00 yazan gürsel

Yorum Ekle