Çavuşlar Aile Ev Pansiyonu

  • Okunma 595 defa

Gökçeada pansiyon ve apartlarının yoğun olarak yer aldığı Yeni Bademli köyü içerisinde yer alan Çavuşlar Aile Ev Pansiyonu, köyün ortasında yer alan şirin bir Gökçeada pansiyonu. Tatilini hijyene ve temizliğe önem veren şirin bir aile işletmesinde geçirmek isteyenler için ideal olan Çavuşlar Aile Pansiyonu'ndaki apartlarda çamaşır makinesi, tv, buzdolabı, 24 saat sıcak su ve internet bulunuyor. 

İkisi üst katta biri alt katta olmak üzere 3 apart daire ile misafirlerini ağırlayan Çavuşlar Aile Pansiyonu, Gökçeada'nın cazibe merkezi olan Kaleköy'e 5 dk, Yıldız Koyu'na ise 10 dk yürüme mesafesinde bulunuyor. Adanın tüm bölgelerine rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Yeni Bademli köyü içerisinde yer alan Çavuşlar Aile Pansiyonu, tatilini ailesiyle adada geçirmek isteyenler için ideal bir pansiyon.

Çavuşlar Aile Pansiyonu'nda konaklamak isteyen misafirlerin mutlaka önceden rezervasyon yaptırmaları rica ediliyor. Adanın yüksek sezonu olan temmuz-ağustos ayları için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

İletişim: Mecit ÇAVUŞ

Tel: 0 542 562 10 37 / 0 286 887 36 04

Yorum Ekle