Gökkuşağı Apart Pansiyon

  • Okunma 6129 defa

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Gökkuşağı Apart Pansiyon, Yeni Bademli'nin en köklü pansiyonlarından bir tanesi. Kaleköy'de bulunan Gül Aile Kafe ve Gökçeada'nın dünyaya açılmış markalarından Gökçeada Yörük Çadırı'nın da sahibi olan Yıldırım ailesi, Gökkuşağı Apart Pansiyon ile misafirlerine güleryüzlü sıcak bir tatil ortamı sunuyor.

Yıldız Koyu ve Kaleköy'e yürüme mesafesinde bulunan Gökkuşağı Apart Pansiyon, kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat ve ferah odalarıyla huzur ve güven içerisinde tatil yapabileceğiniz kaliteli bir işletme.

Gökkuşağı pansiyon, kış aylarında öğrencilere de kiraladığı apart daireleriyle kış sezonunda da hizmet vermeyi sürdürüyor.

İLETİŞİM:

Cep: 0 546 796 67 22

Adres: Yeni Bademli Köyü No: 48/1 Gökçeada

1 yorum

  • Aysel Mersin Gökçeada'ya geldiğinizde kalacak yer aramayın. Sizi güler yüzü ve cana yakınlığıyla karşılayan Fatma ablanın Gökkuşağı pansiyonu evinizi asla aratmayacaktır. Pansiyonun bahçesindeki türlü türlü sebze ve meyveyi dalından taze taze yeme imkanı deniz kum güneş hepsi burada. Kaldığımız günler boyunca hem güzel bir tatil yaptık hem de Gökkuşağı pansiyonda kalıcı dostlular edindik. Herkese tavsiye ederim. Cumartesi, 29 Temmuz 2017 22:04 yazan Aysel Mersin

Yorum Ekle